Staff

Bishop's Committee Member

Lisa Greenwell

Lisa Started June 4, 2017.  This was a replacement appointment of Tim Furman who's term ends 2017

  Tim Furman'sTerm Started January 2015. This was a replacement appointment and will end in 2017.

 Lisa was elected to her own 3 year term January 28 2018  Term ends 2021

 

 

 
  November 2020  
SMTWTFS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
     
Upcoming Events
NOV

26

THU
Bible Search